top of page
Ekran Resmi 2023-10-12 02.35.32.jpg

Vinyasa Yoga

Adsız tasarım (81).png

Vinyasa Yoga

Yoga duruşlarında daha kısa kalınan, pozların birbirine bağlandığı akış içinde yapılan bir seanstır. Güç, dayanıklılık ve hiza farkındalığı gerektiren bir yoga pratiğidir.

 

Aşırı hızlanmış zihni istediğimiz zaman yavaşlatmak her yoga seansının amacıdır fakat, hiperaktif zihin yapısındaki kişiler için bir anda yavaşlamak, meditasyon yapmak çok zor gelecektir. Hiperaktif zihniniz olduğunu düşünüyorsanız bu seansta bedeninizi çok aktif kullanarak zihninizdeki aşırı enerjiyi beden üzerinden akıtıp rahatlayacak ve seans sonrasında dinginleşme hissedeceksiniz.

 

Seanslarda duruşlar yeni ve deneyimli öğrencilere göre alternatifli ve aşamalı verilmektedir. Böylelikle kendi kapasiteniz ölçüsünde dersten maksimum verim alabilirsiniz. Vinyasa gibi hareketli seansları zaman içerisinde daha yavaş seanslarla çeşitlendirerek dengelemek, pratiğinizde doğru şekilde ilerlemek için önemlidir.

 

Yoga ve/veya spor geçmişi olmayan kişiler için diğer seanslarla 1 aylık alışma süresinden sonra bu seansa katılmanız daha verimli olacaktır.

Vinyasa Akışları

Adsız tasarım (73).png
mat (6).png

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Bize Ulaşın

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Bize Ulaşın!

bottom of page