top of page
Ekran Resmi 2023-10-12 02.35.32.jpg

Miyofasyal Rahatlatma

Adsız tasarım - 2023-10-22T030918.486.jpg

Miyofasyal Rahatlatma

Hareket aralığında kaybettiğimizi geri kazanmak, katılaşmış dokuların yeniden hareket eder hale gelmesini sağlamak için diğer yoga stilleri ile miyofasyal rahatlatma seansları birbirini bütünler.

 

Miyofasyal rahatlatma seanslarında silindir masaj aletleri (roller) ve top kullanılarak fasya (bağ doku) hatlarındaki tetik noktaları üzerinde tek tek çalışılır. Bedende fiziksel anlamda suyun fasya aracılığıyla tüm bölgelere taşınması, enerjetik anlamda da meridyenler/nadiler aracılığıyla çi/prananın tüm alana ulaşması sağlanır. Bu sayede bir çok kronik ağrının temeli olan bedensel katılığın rahatlaması ve yaşam enerjisinin tüm sisteme dengeli bir biçimde ulaşması amaçlanır. Düzenli uygulamalarla çalışmanın etkileri oldukça kısa sürede gözlemlenebilmektedir.

Tüm seviyelere uygundur.

 

Çalışma için gerekli ekipman YogaHouse stüdyolarında bulunacaktır.

 

Gebelik - gebelik şüphesi durumu, varisli damar, yara, yüksek ateş, bazı deri rahatsızlıkları (ayak mantarı vb.) durumu bulunanlar ve regl döneminde olanların bu çalışmalara katılması uygun değildir. Bunlar haricindeki tüm rahatsızlıkları ve özel durumlarınızı seans başlamadan önce uzmanımıza bildirmeyi lütfen unutmayınız.

Cormorant Garamond is a classic font with a modern twist. It's easy to read on screens of every shape and size, and perfect for long blocks of text.

Adsız tasarım - 2023-10-22T030100.771.jpg
Adsız tasarım (73).png
mat (6).png

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Bize Ulaşın

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Bize Ulaşın!

bottom of page