top of page
Ekran Resmi 2023-10-12 02.35.32.jpg

Hakkımızda

YogaHouse, Ankara’nın en nezih ve sakin yerleşim yerlerinden biri olan Çayyolu’nda 2014 yılında Yoga dünyasına merhaba dedi. Kurucuları uzun yıllardır Yoga’ya gönül veren Özlem Alataş, Boran Alataş ve Elif Karaöz Kerküklü’dür. Sessiz ve sakin bir ortamda, doğanın içerisinde Yoga yapma imkanını sunan stüdyomuz her bir üyesini kucaklayan, onların kendi bedenlerini, zihinlerini & potansiyellerini keşfetmelerine olanak sağlayan bir güvenle ve samimiyetle hizmet vermektedir.

2015 yılından bu yana Yoga’nın özünü ve gerçeğini kaybetmeden, kapsamlı aynı zamanda hayatları değiştirici ve dönüştürücü “Yoga’da Derinleşme Yolu Uzmanlaşma Programı” ile Yoga dünyasına onlarca Yoga uzmanı kazandırmış stüdyomuzda, aynı zamanda her bir Yoga stilini kapsayan uzmanlaşma programları da yürütülmektedir. YogaHouse, Yoga Alliance grubuna üye akredite bir kurumdur.

Yaz aylarında bahçede & terasta Yoga yapma imkanını sunan YogaHouse, içeri girdiğin anda hissedeceğin huzur ve güven ortamıyla sana bambaşka bir dünyanın kapılarını aralar…

Bahçe ve teras dışında her bir üyemizin rahat ve konforlu bir şekilde Yoga yapmasına imkân sağlayan 4 ayrı stüdyomuz bulunmaktadır. Her bir stüdyomuzun kontenjanı sınırlıdır ve üyelerimiz telefonlarına indirdikleri uygulamamız üzerinden rezervasyon yaparak seanslara katılır. Üyelerimiz, her gün temizlenen ve dezenfekte edilen matlarımızla hijyenik bir ortamda olmanın güvenini yaşarlar.

Çalışanlara ve gündelik hayatı esnek olanlara yönelik oldukça yoğun bir programla hizmet veren stüdyomuzda Hatha Yoga, Vinyasa, Yin Yoga, Aero Yoga, Hamileler İçin Yoga, Çocuk Yogası, Yoga Nidra yanı sıra farkındalığını artıracak ve zihnine dinginlik katacak meditasyon seanslarımız da bulunmaktadır.

Sen de bedenini ve zihnini tanımak; yaşamını Yoga bilgeliği ile değiştirmek ve dönüştürmek istersen doğru yerdesin. Yepyeni, farkındalıkla dolu bir hayata adım atman için seni de bekliyoruz…

Kurucu Eğitmenler

Basında Biz

2023_03_24_18_00_46_YogaHouse_270 (1)_edited.jpg

Zorba Tv Dergi

Zorba Tv/Dergi Editörü Ayşegül Atmacı ile Kurucu Eğitmenimiz Özlem Alataş, Yoga ve Meditasyonun Sanatçılar İçin Faydaları Hakkında Konuştu...

Türk HaberTv

Elifşah ile Hayata Dair Programında Elifşah Yasun Batur'un Konuğu Olduk...

Yoga Hakkında Doyurucu ve Bilgilendirici Bir Sohbete İmza Attık...

Doktorcuğum Yayın Kanalı

Kurucu eğitmenimiz Özlem Alataş Yoga'nın özü, faydaları ve Yoga'nın Orta Asya Türklerine uzanan tarihi ile ilgili Yoga'ya olan bakış açınızı değiştirebilecek bilgiler paylaştı.

bottom of page