Sık Sorulan Sorular

Gelirken ne getirmeliyim?
Seanslarımızda kullandığımız mat, pike ve havlular sıradan değil. %100 doğal malzemelerden üretilmiş ürünler kullanıyoruz. Hem kaydırmaz yüzeye hemde ideal sertliğe sahip olan ​çevre dostu ​bu matlar sağlıklı bir Yoga çalışması için ideal. Aynı zamanda sülfat içermiyor. Aynı zamanda pike ve havlular da tamamen organik. ​Yani, gelirken kendiniz dışında getirmeniz gereken hiçbir şey yok!​ :)​ Evdeki bireysel çalışmalarınızda kullanmak için bu malzemelerden edinmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Gelirken ne giymeliyim?

Kendinizi rahat hissettiğiniz bir eşofmanla gelebilirsiniz. Duruşlarda rahat olmanız, kıyafetinizin sizi sıkıp rahatsız etmemesi yeterli. Ayakkabı kullanmıyoruz. Yalın ayak veya çorapla katılabilirsiniz. Sentetik yerine pamuklu kıyafetleri daha çok tavsiye ediyoruz. Bu arada her rengin bir titreşimi var, bu sebeple canlı ve açık renklerin her zaman psikolojik olarak size daha iyi geldiğini hatırlatırız.

Haftada kaç gün gelmem gerekiyor?

Bunun için net bir kural yok. Yoga, öyle bir şey ki, hayatınıza ne kadar çok yerleştirirseniz, ne kadar sık uygularsanız, o kadar hızlı ve o kadar çok faydasını görürsünüz. Bu sebeple en az haftada bir olmak koşuluyla gelebildiğiniz kadar sık gelmenizi tavsiye ediyoruz. Önerimiz ise başlangıçta haftada iki gün ile başlamak.Uygulamaya başlayınca, daha sık gelme isteğinin doğacağına eminiz.

Gelirken aç mı tok mu olmalıyım?

Yoga derslerine gelirken ne aç ne tok olmalısınız. Gelmeden 2 saat öncesinde yemek yemiş olmak idealdir. Mideniz çok dolu olursa, bükülerek yapılan duruşlarda ve nefes tekniklerinde zorlanabilirsiniz. Mideniz kazınacak kadar aç olursa da derste odaklanmanızı zorlaştırabilir. Bu sebeple ne aç ne tok diyoruz.

Mevcut programda başlangıç programı olan derslerden herhangi birine katılabiliyor muyuz?

Programda gördüğünüz kendi seviyenize uygun olan dilediğiniz gruba katılabilirsiniz. Herhangi bir özel grup veya eğitmen kısıtlaması yok. Size en çok uyan saate gore dilediğiniz seansa katılmanız mümkün!

Özel ders alabilir miyim?

Özel ders almanız mümkün. Birebir çalışmak isterseniz veya özel bir durum/rahatsızlık var ise özel ders alabilirsiniz. Detaylarıyla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Programa eklenecek veya yeni açılacak dersler var mı?

Programımız sürekli olarak güncellenmektedir. Oluşan taleplere göre yeni dersler açılmaktadır. Bir Yoga House prensibi olarak Yoga yapmak isteyen herkese bir şekilde uygun seçenek sunuyoruz. Yeni açılacak dersler hakkında bilgi almak için veya ders talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bağdaş kuramıyorum. Ben Yoga yapabilir miyim ?!

Hiç önemli değil! Özellikle iş yaşamında masabaşı çalışanlarda çok sık karşılaştığımız bir durum. 90 dakikalık seanslarımızın sadece 15 dakikalık bir bölümünde bağdaş kuruyoruz. Bu bölümde de bağdaş kuramayanlar için eğitmenimiz alternatif duruş gösteriyor. Dolayısıyla, bağdaş kuramamak kesinlikle Yoga’ya katılmanız için bir engel değil! Aksine, bölgeyi esnettikçe en fazla birkaç ay içerisinde ne kadar rahat bağdaş kurabildiğinize inanamayacaksınız.

Erkekler Yoga yapar mı?

Tabii ki! Dünyadaki önemli Yoga hocalarının birçoğu erkektir.